BELL HipoAllergenic хидратантна и измазнувачка подлога за шминка

  • Измазнувачка подлога за шминка, иновативна формула за хидратација со хилауронска киселина и алое вера за максимален ефект.
  • Се нанесува пред течна пудра, го исвежува вашиот изглед во текот на целиот ден.
  • Бисерен блесок на вашето лице.