Salamander

Salamander

Чевлите ја изразуваат нашата личност! Сите знаеме дека елегантните чевли се најважни кога оставаме прв впечаток. SALAMANDER PROFESSIONAL е експерт за нега на обувки и знае како да го направи тоа брзо и лесно. Благодарение на широкиот спектар на производи за удобност и заштита, добрата нега на стапалата и чевлите е полесна од кога и да било. Ветувањето на SALAMANDER PROFESSIONAL е да ги израдува вашите клиенти преку обезбедување на високо квалитетни обувки што ве импресионираат секој пат.

Грижа за чевли

Лесно е да се изберат вистинските производи за чевлите бидејќи SALAMANDER PROFESSIONAL нуди разноврсна и индивидуална грижа за мазна кожа, материјали за комбинација, специјални и водоотпорни ткаенини, велур, нубак и лак.

Удобност на нозете

SALAMANDER PROFESSIONAL нуди висококвалитетни влошки за максимална удобност за секоја сезона, ладно време, гел, мемориска пена, спорт и за еднократна употреба.

Додатоци

Зачувајте ги чевлите како нови со држачи за професионални облоги SALAMANDER или променете го изгледот со избирање на тркалезни, рамни, кожни или сатенски врски во атрактивни бои.

Project Details

  • Земја на потекло : Германија
  • Посетете го нивниот сајт :