Bell кармин Royal mat

Bell кармин Royal mat

235,00 ден.

Кармин со мат финиш и максимална длабочина на боја.

Отстрани
Категорија: Бренд:

Опис

Мат финиш и максимална длабочина на боја! Опфаќа усните со боја богато заситени во пигмент. Се шири на усните исклучително непречено и нежно, оставајќи убав мат ефект. Покрај тоа, благодарение на содржината на навлажнувачки алое вера и витамин Е, го храни и се грижи за усните. По апликацијата тие се мазни и навлажнети. Високата содржина на пигменти и долготрајна формула прават карминот да остане долго на усните.

Дополнителни информации

Нијанса

01, 05, 09, 015, 04, 014, 025

Бренд