Manhattan долготраен кармин Lip2Last Color&Gloss

Manhattan долготраен кармин Lip2Last Color&Gloss

535,00 ден. 450,00 ден.

Manhattan Lips2Last Color&Gloss е неверојатна 2 во 1 комбинација за совршени усни – долготраен кармин во неодолива боја и нежен сјај, кои ги претвораат усните во најмодерен додаток

Отстрани
Категорија: Бренд:

Опис

Менхетен долготраниот кармин Lips2Last ги истакнува усните во богата модерна боја, а нежниот сјај ги потхранува и штити усните, додека им дава магнетен сјај. Неодоливата боја е “запечатена” на усните во текот на целиот денот за да ве задржи стилски и елегантни цел ден. Lips2Last е во компактен двоен пакет кармин+сјај, овозможувајќи лесна и брза примена. Менхетен Lips2Last Color&Gloss – бојата е нежна и живописна, а усните се негувани и заштитени!

Дополнителни информации

Нијанса

43H, 44Q, 45A, 45L, 46T, 48L, 56Q, 59L, 59N, 65N

Бренд