Топ производи

 • Tom Tailor Exclusive Man EDT
  810,00 ден.1.230,00 ден.

  Машкиот парфемот Exclusive Man на Tom teilor EDT (Eau de Toilette), со својата цитрус-пикантна арома, е совршен за жешки летни денови и вечери. Создава елементи кои одразуваат елеганција, сензуалност и модерност. Тоа е дел од линијата создадена за најблиските и моментите споделени со нив. Одењето боси на плажа, разговорите и чекање на изгрејсонцето - ова се малите работи кои стануваат незаборавни моменти. „Ексклузивните“ мириси се инспирирани од овие моменти и ја отелотворуваат интимната врска помеѓу „тој“ и „неа“.

 • Bell течна пудра Super mat
  260,00 ден. 190,00 ден.

  Super mat течна пудра на Bell има високо покривна моќ, го изедначува тенот и ја истакнува природната убавина. Со формула збогатена со витамин Ц и Е. Мат ефектот трае со часови. Содржи и витамин Е, кој штити од слободни радикали и од предвремено стареење

 • Manhattan маскара Supersize False Lash Look
  410,00 ден.

  Црна маскара со ефект на “вештачки трепки” Закривена мега четка за исклучителен волумен и убаво обликувани трепки. Бројни влакна на четката кои гарантираат совршено расчешлување и извиткување на трепките

 • Manhattan долготраен кармин Lip2Last Color&Gloss
  535,00 ден. 450,00 ден.

  Manhattan Lips2Last Color&Gloss е неверојатна 2 во 1 комбинација за совршени усни - долготраен кармин во неодолива боја и нежен сјај, кои ги претвораат усните во најмодерен додаток

Попусти

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

За направена сметка над 600 денари, производите Ви ги доставуваме бесплатно до Вашата врата!

Купувајте според категории

Брендови

Купувајте според брендови

Најпродавани производи

Јавете ни се

075 251 242

02 246 41 41

Локација

Венијамин Мачуковски 5, локал 4 и 5
1000 Скопје, Македонија

Новости

од светските трендови